רק נגיעה - והמנעול נפתח


גלה את הדור החדש של מנעול טביעת האצבענעל ופתח את המחסן שלך בגינה, במרתף המשותף או בחפצים יקרי ערך בעזרת שימוש נוח בטביעת אצבע. פתרון המנעול השלם שלך ללא מפתח עבור פנים וחוץ – עכשיו מאובטח אפילו יותר, אפילו קל יותר לתפעול ולעד 20 אנשים.

היתרונות שלך

פעולה פשוטה

ניתן לפתוח את המנעול ביד אחת. זה לא דורש מפתח ולא קוד פתיחה. החיישן המסוגל ל-360° מזהה עד 20 טביעות אצבע רשומות בכל צורה – לא משנה איך הן ממוקמות עליו. לא לוקח כמעט זמן לרשום טביעות אצבע. כאחד משני מנהלי מערכת, פשוט הנח את האצבע שלך שכבר רשומה על חיישן טביעת האצבע למשך שלוש שניות ומצב ה”רישום” יופעל. זה לוקח עשר שניות כדי להפעיל את מצב “מחיקה”, כך שכמעט בלתי אפשרי למחוק בטעות טביעות אצבע.

עמיד למים: מתאים לשימוש חיצוני

ללא חלודה, ללא חדירת לכלוך ומים: דירוג ה-IP 66 וה-IP 68 שלו אומר שניתן להשתמש ב-ABUS Touch™ 57 בחוץ באותה קלות כמו בבית. הוא מוגן גם מפני חדירת אבק וחומרים זרים וגם מפני התזת מים כבדה, כגון מצינור גינה או גשם חזק. יתרון נוסף: המנעול יכול ליפול למים גם מבלי שתחדור לחות.

אבטחה מוכחת

אתה יכול לסמוך על תקני האבטחה שלנו, הניסיון שלנו והאיכות המוכחת שלנו: ABUS היא המומחית במנעולי תליה כבר כמעט מאה שנה. ה-ABUS Touch™ 57 עשוי מחומר איכותי. עם השאקל שלו עשוי פלדה מוקשחת במיוחד, גוף אבץ ומנעול כדור כפול, ולכן הוא אחד ממנעולי טביעות האצבע המאובטחים ביותר בשוק כיום. היבט אבטחה נוסף: הודות לסורק טביעות האצבע והזיכרון המוצפן שלו, נמנעים מאנשים לא מורשים לרגל אחר קוד פתיחה או לגנוב מפתח.

אפשרויות יישום מגוונות

בין אם זה עבור דלת מרתף משותפת עם חבורה של שכנים, לשימוש באתר בנייה, גישה ללוקר שלך במשרד או מחסן אופניים, ABUS Touch™ 57 ללא מפתח מתאים לאינספור יישומים. עם מנעול זה, לעולם לא תהיה עוד סכנה לאבד את אחד המפתחות או לשכוח את קוד הפתיחה ותצטרך להחליף את המנעול. חיישן טביעת האצבע ב-360° אידיאלי במיוחד לילדים שלא תרצו לתת להם מפתח למרתף המשותף או ללוקר במועדון הספורט. מנעול טביעת האצבע מתאים גם לשימוש בחדר הכושר, שם מפתח יפריע רק במהלך פעילות גופנית.

אנרגיה יעילה

המנעול מופעל באמצעות סוללת CR2 סטנדרטית. הודות לתפיסת אנרגיה יעילה, עד 10,000 פתיחת נעילה אפשריים בסוללה אחת. השפעות חיצוניות קיצוניות, כגון גשם חזק או קור קיצוני, עלולות לקצר את חיי הסוללה. אם המתח נמוך, המנעול ישדר אזהרת SOS. זה לא משפיע על האבטחה. החלפת הסוללה היא מהירה, וניתן לעשות זאת על ידי הסרת הבורג בתחתית. טביעות האצבע המאוחסנות יישמרו. טוב לדעת: לא ניתן לפתוח את המוצר בעת החלפת סוללה.