מחביאים את המפתח?

לא עוד!מעתה ואילך, שתף את המפתחות שלך עם אחרים בצורה חכמה עם מבחר כספות המפתחות הקלות לשימוש שלנו.

אין יותר מקומות מסתור מפתח גרועים!

מתחת לעציץ? זה לא מאוד יצירתי. בבאר, מתחת לשטיח הכניסה או אפילו בצינור קטן שהכנתם בעצמכם באדמה, מסומן בחלוק נחל? כל אלה הם מקומות מסתור מרכזיים שפורצים יכולים לדקלם בשנתם או לספר זה לזה כבדיחות כשהם נפגשים.

מעכשיו אתה יכול להשתפר, אנחנו מבטיחים! כעת קל, מאובטח וחכם להעביר מפתחות באופן זמני.

היתרונות שלך

זה באמת משחק ילדים – רק לא עבור גנבים ופורצים: פשוט פתח את הכספות באמצעות קוד ידני או באמצעות האפליקציה, אחסן בתוכו מפתחות או כרטיס פלסטיק ונעל אותו שוב. כעת שלחו כרטיס גישה אלקטרוני או קוד פתיחה למי שאמור לפתוח את תיבת המפתחות – וסיימתם!

כספת קומבינציה 

  • אחסון מוגן אידיאלי למפתחות ודברים עקרי ערך עבור אנשים מורשים
  • גישה מהירה וקלה עבור קבוצת אנשים המתחלפת תדיר
  • כיסוי נעילה עשוי יציקת אבן
  • קוד בן 4 ספרות הניתנות לאיפוס מחדש
  • כיסוי מגן עם מנגנון הזזה
  • מתאים להתקנה על הקיר, מגיע עם ווים הניתנים להסרה
  • יכול להכיל עד 20 מפתחות או 14 כרטיסים

 

כספת בלוטוס

פשוט נפתח באמצעות אפליקציה או קוד מספרי

ה-Smart KeyGarage™ מופעל מאפליקציית ABUS HomeTec Pro או על ידי הזנה ידנית של קוד פתיחה. הודות לקוד, הורדת האפליקציה אינה נחוצה אפילו – טובה לגישה חד פעמית לעובדים, סוכני נדל”ן או אפילו אזרחים ותיקים שנרתעים משימוש בסמארטפון שלהם. המנהל יכול לשלוח קודי פתיחה שנוצרו בנפרד מהאפליקציה באמצעות דואר אלקטרוני, WhatsApp או אפילו SMS.

עד 28 משתמשים

ניתן ליצור עד 28 משתמשים. אפשר להקצות פרק זמן וקוד אישי לכל אדם. פרקי זמן מוגבלים מעשיים במיוחד עבור צוותי טיפול, מנקים או עובדים. בעלים של בתי נופש יכולים לפיכך גם להקצות כרטיס גישה לאפליקציה או קוד פתיחה לכל דייר.

בטוח במיוחד

ABUS ידועה בטכנולוגיית אבטחה. עם Smart KeyGarage™ שלנו ההגנה שלך היא פי 3 כעת. ראשית, בזכות מה שהיא כיום שיטת הצפנת הנתונים המאובטחת ביותר. שנית, דרך קוד הפתיחה בן 6 הספרות, כלומר יש מיליון צירופי מספרים אפשריים (עם קוד בן 4 ספרות, יהיו רק 10,000 צירופים אפשריים). שלישית, הודות להיסטוריית הגישה המאוחסנת באפליקציה.

הרבה מקום

ניתן לאחסן מקסימום 20 מפתחות, שלושה מפתחות לרכב או עד 30 כרטיסי פלסטיק ב-Smart KeyGarage™. ויש אפילו מקום לצרור שלם של מפתחות. שני ווים בתיבת המפתחות שומרים על סדר. ניתן לאחסן בבטחה מקלות USB או חפצי ערך קטנים בתיבת המפתחות החדשנית שלנו.

החלפת סוללה לא מסובכת וקלה

ניתן להחליף את הסוללות מבחוץ ללא צורך בפתיחת כספת המפתחות. כך שאם הם ריקים, ניתן להחליף אותם ללא בעיות. אם כספת המפתחות מופעלת תמיד בקוד, הסוללות יחזיקו מעמד כשנה – אם היא נפתחת רק עם האפליקציה, הן יכולות להחזיק עד 2.5 שנים. רמת הסוללה מוצגת: באפליקציה וגם ב-Smart KeyGarage™ עצמו באור צבעוני.

הורד את אפליקציית ABUS HomeTec Pro בחינם עבור iOS או אנדרואיד כאן.